Sukcesy słupszczan na Baltic Cup w Gdyni

W Gdyni odbył się Otwarty Puchar Polski – Judo Baltic Cup,  w którym wystartowało 1452 zawodników z Polski oraz 8 reprezentacji zagranicznych. Dobrze spisali się zawodnicy Gryfa Słupsk
Bardzo duży sukces odniósł Łukasz Bielawa ( 73kg), który zajął 3 miejsce i zdobył brązowy medal w kategorii juniorów. Łukasz stoczył 6 walk ,z tego 5 walk wygrał przed czasem (na ippon). W swoich pojedynkach  pokazał się z jak najlepszej strony, stosując różne techniki zarówno w parterze jak i w stójce, które przyniosły mu zwycięstwo i upragniony medal.
Czworo gryfitów zajmowało miejsca punktowane. Bardzo blisko medalu była Anastazja Przybyszewska ,która po udanych walkach eliminacyjnych ,przegrała w walce o medal brązowy i ostatecznie została sklasyfikowana na 5 miejscu.